Każdy może osiągnąć cel i zostać mistrzem. Chcesz dołączyć do grona zwycięzców?

Kierując się w życiu dobrem swoim i innych, postanowiłem zająć się rozszerzaniem wiedzy o zdrowiu. Daje mi to satysfakcję jestem dumny, kiedy inni osiągają swoje sukcesy a ja czuje, że mam w tym cegiełkę. Mając 27 lat czuję, że robię to co powinienem, pomaganie daje mi ogromną radość i czuje się dzięki temu szczęśliwy. 

W 2018 stworzyłem swoje największe życiowe dzieło - firmę, która dba o zdrowie innych, przygotowując posiłki dla klientów. Na przestrzeni 3 lat, setki osób przekonało się na własnej skórze, jak ważne jest prawidłowe odżywianie oraz o ile lepiej można się czuć, jedząc odpowiednie dla zdrowia posiłki... 

Codziennie, także dla Ciebie, mój zespół poświęca swój czas, aby wszyscy nasi klienci mieli tego czasu więcej, odżywiali się zdrowo a dzięki temu czuli się lepiej. Każdy powinien zrozumieć, że dzięki odżywianiu się zdrowo jego życie będzie lepsze i dłuższe a ciało piękniejsze i zadbane. Jestem na to świetnym przykładem, ponieważ od 2011 roku, biorę udział w zawodach sportów sylwetkowych, gdzie przez grono sędziów jestem oceniany pod względem ciała. 

Obecnie po 10 latach zgłębiania swojej wiedzy w dziedzinie zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, zdrowia psychicznego, miałem zaszczyt osiągnąć tytuł: Mistrza Świata 2020 IFBB FIT MODEL jako pierwszy Polak w tych sportach sylwetkowych a także zdobywając: Puchar Świata 2020 IFBB FIT MODEL. Cały ten proces nauczył mnie, że dieta to coś więcej niż 3 miesięczny cykl, katowanie organizmu zbyt niską ilością kalorii, zbyt ciężkimi treningami czy przyjmowanie dziesiątek nieskutecznych suplementów. To trwała zmiana nawyków żywieniowych. Świadoma rezygnacja z tych złych i przyjęcie na stałe tych dobrych. 

Ważne jest aby większość wyborów była dobra i przemyślana. Praktykując przez wiele lat na sobie różne diety, stworzyłem dietę dopasowaną do obecnych potrzeb, która pozwala mi się cieszyć zdrowiem, odpornością, zadbaną sylwetką oraz dobrym samopoczuciem psychicznym. Każda nasza dieta jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie swój czas, którego kupić nie możemy. 

To z myślą o tych osobach, które:

  • nie lubią robić zakupów i stać w korkach do sklepu
  • nie lubią zastanawiać się na co mają ochotę
  • nie lubią myć naczyń, gotować
  • ale za to lubią dobrze zjeść
  • lubią urozmaicenia
  • lubią kolorowe posiłki. 

A może już powoli tracisz wiarę w to, że możesz stracić na wadze chociaż kilogram lub przybrać kilogram? Jeśli tak to jesteś w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze. Każdy klient jako dodatkową wartość ma możliwość kontaktu ze mną więc wspólnie ustalimy plan działania.

➡️ telefon bezpośrednio do mnie: +48 530 613 783

To jak? Chcesz dołączyć do grona zwycięzców?